Anno ajándékba kapott, de nem használt fényképezőgép. Mire használatba került volna vettem egy tükör-reflexeset. Egy kép nem készült vele. Csak ki lett csomagolva. Gyűjtőknek ajánlom. Magán eladás lévén számla, garancia, pénz visszafizetés nincs. Személyes átvétel vagy postai úton. A postaköltség a vevőt terheli. Posta csak ajánlottan. Minden kérdésre válaszolok. Több db vásárlása esetén kedvezmény. 6000 Ft felett ingyen szállítás.
Jelenlegi ára: 2 000 Ft
Az aukció vége: 2020-02-20 18:31 .
Fényképezőgép gyűjtőknek - Jelenlegi ára: 2 000 Ft
2020. január 31., péntekdátum: január 31, 2020
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése